Разработка, продвижение сайта

Розробка сайтів

Розробка і просування сайту

Вам необхідно створити власний ресурс в інтернеті? З чого почати роботу в цьому напрямі? Насамперед слід визначитися з бажаними цілями і, залежно від них, ретельно продумати концепцію. Чи буде це блог, інтернет-магазин, односторінковий сайт, що продає, форум або, можливо, аналог представництва вашої фірми в мережі? Подумайте, як ви бачите його майбутній дизайн, який функціонал має бути присутнім на сторінках, які опції потрібні? Перш ніж приступити до роботи самостійно або доручити її фахівцям, не забудьте про розкрутку, яка знадобиться згодом. Це має велике значення не тільки під час вибору хостингу і при наповненні контентом, а й на деяких інших етапах.

Наші переваги

Багатопрофільний досвід

Ми успішно створили і просунули десятки проєктів: від корпоративних сайтів до великих інтернет-магазинів. Ми чудово розуміємо ключові фактори подальшого успіху проєкту.

Набір компетенцій

Над вашим сайтом працюватиме команда професіоналів: дизайнери, розробники, тестувальники та проектувальники сайтів.

Орієнтація на результат

Ми будуємо сайт на підставі ключових завдань вашого бізнесу. При цьому сайт має бути зручним для управління адміністраторами і використання відвідувачами.

Створення та розкрутка сайтів ─ сила в об'єднанні

Замовляючи розробку і просування ресурсу різним веб-студіям, можна зіткнутися із зайвими витратами часу і понести несподівані витрати. Іноді обрані способи розкрутки вимагають перероблення та оптимізації деяких параметрів сайту, а це, зі свого боку, коштує грошей і забирає цінний час.

Крім того, якщо над різними напрямками проєкту незалежно один від одного працюють кілька фахівців, вони нерідко спілкуються між собою через замовника. При цьому інформація може спотворюватися, що негативно позначається на результаті.

Замовляючи всі послуги в комплексі, клієнт опиняється в явному виграші ─ завдяки продуманій наперед стратегії залучення трафіку, ресурс від самого початку створюється з урахуванням її особливостей.

Порядок роботи над проєктом

 1. Знайомство з проєктом, визначення потреб і завдань;

 2. Визначення інструментів для просування сайту;

 3. Розробка структури сайту;

 4. Відмальовування дизайнером макета і його затвердження;

 5. Верстка та програмування функціоналу сайту;

 6. Застосування рекламних інструментів для просування проєкту.

Створення та розкрутка сайтів у Google

Хочете бачити свій ресурс на першій сторінці найпопулярніших пошукових систем в Україні? Виведіть його в топ, довіривши це завдання нашій команді. Глибокі знання та робота до отримання стійких результатів - запорука успіху проєктів, з якими ми працюємо.

Оскільки більшість користувачів шукають те, що їх цікавить за допомогою пошукових систем, сьогодні такий підхід залишається актуальним як окремий спосіб залучення відвідувачів. Разом з цим його можна успішно поєднувати з рекламою різних видів, збільшуючи ефективність обох методів.

Вартість розробки

Односторінковий сайт Сайт / невеликий магазин Інтернет-магазин
від 1500 грн. від 10 000 грн. від 18000 грн.

 

Заявка

Поговорим о деле?

Меня зовут
Перезвоните мне
Спасибо! Мы свяжемся с вами в течение 15 минут.
Произошла ошибка
 • Управление репутацией (SERM)

  Реклама
  Facebook

 • Повышение трафика

  Збільшення
  Продажів

error: